7 הטבות לשימוש בסנפלינג עבור עבודות בנייה

7 הטבות לשימוש בסנפלינג עבור עבודות בנייה

 

אנחנו מכירים את הסנפלינג לרוב מטיפוס על הרים או כשמדובר באומגה ארוכה ומפורסמת בארצות רחוקות. אך לסנפלינג ישנם שימושים אחרים חוץ מטיפוס אקסטרימי או ראיית נופים מרהיבים מגובה מעוף הציפור.

כשמדובר בבנייה לגובה, לסנפלינג קיים תפקיד חשוב ועיקרי בזמנים שונים של הבנייה. בכדי לתת לכם אינדיקציה כמה השימוש בסנפלינג הוא נחוץ, הנה 7 הטבות לשימושו-

חסכוניעבודות גובה בסנפלינג הן עבודות חסכוניות מאוד כיוון שמדובר בפחות כוח אדם העובד על הבניין אלא בכוח אדם מצומצם יותר ומוסמך עבור בנייה בעזרת סנפלינג. כך, העבודה נעשית מהר יותר ובצורה פרודוקטיבית יותר בכל גובה. בכך שכוח האדם הוא קטן יותר, ההוצאות הן קטנות יותר מה שמוביל לרווחים גדולים יותר עבור הלקוחות.

עבודה מגוונת– היופי בעבודות הגובה הללו הן שניתן לקחת אותן עבור כל צורת בנייה אפשרית. בין אם מדובר בבניין הבונה עוד קומות עליו, בין אם מדובר בחלל קטן בבניין בגובה רב וגם אם מדובר בניקיון החלונות של הקומה ה-20. עבודה עם סנפלינג עבור עבודות שונות ומגוונות באתר הבנייה תהיה העבודה הטובה ביותר והיעילה ביותר.

ידידותי לסביבה– עבודה עם סנפלינג היא בערך העבודה הירוקה ביותר שתמצאו. בכך שמדובר בחבלים וברתמות, השימוש בסוגי דלקים שונים מבוטל כאשר אין אף מכונה אותה צריך להפעיל. אחד הדברים הידועים על אתרי בנייה רבים הוא עניין הנזק אותו הם גורמים לסביבה. שימוש בסנפלינג מבטל כל נזק.

בטיחותי– לצערנו יוצא לשמוע על המון בעיות באתרי בנייה כאשר מדובר בבטיחות הכללית ובבטיחות האישית של כל עובד ועובד. בעבודות סנפלינג הבטיחות היא לפני הכל. עבודת סנפלינג נעשית עם החבלים האיכותיים ביותר והרתמות האיכותיות ביותר כך שהסכנה היא קטנה.

לא פולשני– בזמן שיש מנופים ופיגומים שיכולים בפעמים רבות לפלוש לתוך מרחב המחייה של אנשים רבים, השימוש בסנפלינג לא מתבלט ולא גורע מאף אדם באזור. אדם מוסמך העובד עם סנפליג מגיע מנקודה אחת לנקודה השנייה עם חבל גמיש שיכול להביא אותו לכל מקום בלי בעיה ובלי שישימו לב.

שעות עבודה פחותות– הנה עוד יתרון המשרת את החיסכון הכלכלי שלכם ושל הלקוחות שלכם. כשיש בעיה נקודתית בה צריך לטפל, מוסמך סנפלינג יעשה זאת בפחות זמן משמעותית ממכונה שצריך להרים לגובה ומספר אנשים נוספים שצריכים להיות בשטח.

גישה קלה– אדם העובד עם סנפלינג יכול להגיע לכל מקום בבניין, לא משנה כמה קשה היא הדרך. כאשר כל מה שיש לו לעבוד איתו זה חבל ואורך החבל, הדבר מאפשר לו להגיע לכל מקום בין אם מדובר בקומה האחרונה של בניין קומות גבוה ובין אם מדובר באמצע הבניין כאשר ישנה בעיית צנרת חיצונית.

אם עד עכשיו התלבטתם מה כל כך טוב בשימוש בסנפלינג אנחנו בטוחים שעכשיו אתם שבעי רצון. עבודה עם סנפלינג היא עבודה יעילה, מהירה ומקצועית.

הוסיפו תגובה קטנה..

פוסטים אחרונים

מאמרים

מה זה לוח דרושים?

בעבר, אנשים שחיפשו עבודה, פשוט קראו מודעות בעיתונים, הגיבו לשלט שהוצב בחלון ראווה, או שהם מצאו עבודה בשיטת 'מפה לאוזן'. כיום, פרסום עמדת משרה פתוחה

לכתבה המלאה »

הרשמה לניוזלטר

גלילה לראש העמוד